अमेज़न के सीईओ जेफ बेजोस ने अरबों शेयरों की बिक्री की

ब्रोकर प्रस्ताव उपकरण अभी व्यापार करें / समीक्षा करें
1st

संपत्तियां: 250+
न्यूनतम। व्यापार: $1
1 दिन का भुगतान
*वापसी की दर: 92%

व्यापार अब
2nd

संपत्तियां: 250+
न्यूनतम। व्यापार: $1
1 दिन का भुगतान
*वापसी की दर: 92%

व्यापार अब
3rd

संपत्तियां: 250+
न्यूनतम। व्यापार: $1
1 दिन का भुगतान
*वापसी की दर: 92%

व्यापार अब
4th

संपत्तियां: 250+
न्यूनतम। व्यापार: $1
1 दिन का भुगतान
*वापसी की दर: 92%

व्यापार अब

Перепишемо текст, зберігаючи всі html теги та зробивши його унікальним на 100%:

Amazon, електронний комерційний гігант, продав на Нью-Йоркській фондовій біржі акції на суму понад мільярд доларів, всього декілька днів після того, як компанія стала किल्कोख के लिए धन्यवाद, यह एक दिन तीन लाख डॉलर में दिखाई देता है।

Генеральний директор Джефф Безос продав понад 900 000 акцій у компанії на суму приблизно 1,84 мільярда доларів і очікується, що він продаватиме більше акцій у найближчі дні, що вводить інвесторів у думку, що Безос дивиться у майбутнє компанії, особливо тепер , कोली її вартість значно зросла.

Глобальний ріст

Незважаючи на кілька глобальних контроверзій, особливо в Індії та США, де працівники питаються про політику робочого місця Amazon, компанія продовжує йти від сили до сили, і здається, що Безос, один з найбагатших людей світу , कंपनी के सबसे अच्छे प्रस्ताव के रूप में पेश किया गया है।

Експерти вважають, що по мірі того, як Amazon продовжує зростати на міжнародному ринку і його ціна на акції продовжує зростати, акції будуть змінювати власників швидше, ніж будь-коли раніше. ।

Позитивний Q4

Довіра до компанії також ніколи не була вищою – після позитивного фінансового звіту за четвертий квартал, який показав, що різдвяний наплив підвищив Amazon до ще більш високих позицій, ці цінні папери ніколи не були в सबसे अच्छा निवेश निवेश है।

Джефф не єдиний Безос, який швидко розпродує свої акції, поки ринок залишається жадібним – його колишня дружина МакКензі теж розпродала значну частину свого власного акційного інтересу в бізнесі.

Вона продала акції на суму близько 400 мільйонів доларів минулого місяця, щоб значно знизити свою частку в компанії, але офіційні звіти показують, що вона все ще володіє близько 19,5 мільйонами акцій Amazon після продажу.

Проте деяки попереджають, що це може бути частиною великого плану Безоса попереджають, що це може бути бути бути бути бути бути бути бути бути бути бути бути великого плану Безоса попереджають.

प्रातिक्रिया दे

आपका ईमेल पता प्रकाशित नहीं किया जाएगा. आवश्यक फ़ील्ड चिह्नित हैं *