Korean trading ban sends Bitcoin tumbling

BROKER SERVICE EQUIPMENT TRADE NOW / REVIEW
1st
Asset: 300+
Min Sales: $1
Payout 3 Days
*Profit Rate: 100%
TRADE NOW
2nd
Asset: 300+
Min Sales: $1
Payout 3 Days
*Profit Rate: 100%
TRADE NOW
3rd
Asset: 300+
Min Sales: $1
Payout 3 Days
*Profit Rate: 100%
TRADE NOW
4th
Asset: 300+
Min Sales: $1
Payout 3 Days
*Profit Rate: 100%
TRADE NOW

Перепишемо текст зберігаючи всі HTML теги та зробимо унікальність на 100%:

Оголошення уряду Південної Кореї про заборону анонімної торгівлі Bitcoin спричинило падіння вартості криптовалюти на 10%, оскільки зростають страхи щодо посилення регулювання у всьому світі.

Оголошення націлене на один з центральних принципів Bitcoin – те, що його торгівлю можна проводити анонімно – шляхом змусіти будь-якого, хто торгує ним, ідентифікувати себе. Це потенційно серйозний крок Південної Кореї, чия ентузіазм для криптовалюти був одним з ключових факторів, що сприяв її успіху, із корейських покупців, які повинні платити доплату через масштабний попит з боку країни.

Цей останній несприятливий момент для Bitcoin приходить з посиленою глобальною увагою з боку національних урядів та банків, чия занепокоєність стосовно потенційної злочинної використання Bitcoin для приховування своїх дій змусила їх приймати нові регулятивні заходи. Також на цьому тижні найбільший банк Швеції Nordea заборонив своїм працівникам торгувати Bitcoin, заходи, спрямовані на уникнення навмисного викладення банку прибутків від незаконної діяльності при торгівлі ним.

Нові регуляції Південної Кореї не йдуть далеко від заходів, яких деякі трейдери боялися, а саме, що країна повністю заборонить торгівлю Bitcoin. Однак вони все ще накладають небачене регулювання. Місцеві корейські банки тепер повинні перевіряти особу перед кожною транзакцією, яку вони роблять у Bitcoin, розширивши існуючий заборону на «віртуальні» рахунки, які дозволяють будь-кому відкрити банківський рахунок в Кореї та торгувати в країні, незалежно від того, чи були вони резидентами, чи ні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *